Судак. Алушта. Портове (частина остання)

Опубліковано 26.08.2010 у рубриці Крим, Мандри

Судак. Алушта. Портове (частина остання)

Попередня частина ТУТ.

Сумно, але подорож підходила до завершення. Залишилось три дні.

До того часу ми вже зовсім розлінились і не хотіли більше переїжджати з місця на місце – хотіли валятись на пляжі і плюскатись в водичці! До моря ж ми їхали чи як?

З раннього ранечку покинули Азовське море і вирушили в сторону Судака. На мене була покладена важлива місія: купити вино, але перед тим знайти магазин з винами на розлив, де Марічка в травні умудрилась продегустувати весь асортимент і визначити, які напої найкращі. ТОЙ САМИЙ магазинчик був в якомусь закаулку в Судаку, десь на бічній вулиці Леніна і вона не пам’ятала якого заводу ті вина.

“Та скільки того Судака. Знайду”, – подумала я, але не врахувала, що саме на вулиці Леніна розташовані магазини всіх можливих заводів кримських вин. Тут тобі і “Коктебель” і “Сонячна долина” і “Голіцинські вина”… Після третьої вивіски “ВИНА НА РОЗЛИВ” я засумнівалась, що місія буде виконана :) і змушена була подзвонити до Марічки за детальнішою інформацією.

Поблукавши по вулиці Леніна хвилин 15 я таки знайшла потрібну вивіску і закаулок, що збігався з описом. Це виявились вина Масандри. Місію виконано – їдем далі.

А далі Алушта. Дуже Льоші хотілось туди заїхати. Прогулялись по набережній. Зайшли пообідати.
Алушта

Особливо дивитись нема чого. Продовжили подорож в Портове. Де і пробули наступні 2 дні.

Це хлопці поїхали по фрукти і привезли отаку от жижу.
жижа

А виявилось, що ця пупирчаста суміш огірка і гарбуза – індійський гранат або момордика. І їсти можна тільки зернятка.

“Момордика (лат. Momordica) – рід рослин сімейства Гарбузові, що включає 45 видів однорічних або багаторічних ліан, що виростають в тропічних або субтропічних областях Азії, Африки і Австралії.”

індійський гранат

На мені і вирішили перевірити їстивність цього хрукту :)
тестую гранат
Їстівний, але мені не сподобалось, можливо я просто не вмію готувати індійські гранати :) Прийшось йти в місцеве кафе на обід.
останні дні на морі
А на десерт кавуни.
Портове
І прощальні фотографії в морі.
море
Останній день присвятили риболовлі.
рибалка

Заночували в приватному секторі по 45 грн з людини. Перед тим ще послухали лекцію про те, що треба виключати воду коли намилюєшся і взагалі максимально економити всі блага цивілізації… бо то все таке дороге.

Вирушили в дорогу в 6:15. Їхали через Київ, бо понадіядись на кращу дорогу. Хто ж міг знати, що її ремонтують :) Через 21 годину Львів зустрічав нас прохолодою і дощиком. Загалом проїхали близько 4000 км, подивились цікаві місця Криму і особисто я отримала масу задоволення від подорожі. Відпустка вдалась на славу!

9 Коментарів

  1. поїздка дійсно була дуже цікава,і молодчинка ти!!ми подорожували разом з тобою не виходячи з офісу і не встаючи зі стільця)

  2. дякую. Приємно, що тобі сподобалось! Вже не дарма писала :)

  3. так-так, тебе, як і мене, одними фруктами не нагодуєш, та ще й кісточками :) за вино ще раз дякую, смачно, але, як виявилось, дуже мало (ви більше туди ж не збираєтесь?) за кілька днів стільки всього цікавого побачили і запаслись враженнями до наступної сустрічі з морем, так тримати!!!

  4. на жаль, не збираємось :(

Залиште коментар