Зимова казка

Опубліковано 17.01.2010 у рубриці Замки, Карпати, Мандри

Зимова казка

Давненько щось нікуди не вибиралась. Але ж зима не привід, щоб сидіти дома :) Цих вихідних вдалось з’їздити в Східницю. З добиранням зі Львова немає абсолютно ніяких проблем. Маршрутки їдуть з залізничного вокзалу. Розклад тутечки.

Східниця справляє якнайкраще враження :) засніжені ялинки, акуратні вулички, симпатичні хатки, люди, які нікуди не поспішають … одразу з’являється відчуття спокою, ніби саме тут я і маю бути.

Зупинились в приватному секторі, умови хороші, ціна помірна (60 грн), правда, коли чули, що нам тільки на одну добу не дуже охоче погоджувались :)

Вечоріло… особливого бажання (після смачного обіду) лізти в гори і ліси не було :) вирішили просто прогулятись містечком подихати свіжим повітрям.

Недільний ранок почався ближче до обіду… десь о 12 ми таки вийшли з будинку і почали мудрувати чим би то добратись в с.Урич. Зустріли таксиста, який і підвіз нас до заповіднику “Тустань” за не дуже скромну плату в 50грн.

Припорошені снігом скелі справляють неймовірне враження… така собі зимова казка… дивіться і заздріть :)


Назад вирішили йти пішки і надіятись на автостоп. Вийшли за село і перша ж машина зупинилась. Водій люб’язно погодився підвезти нас до Східниці за що йому ЩИРЕ ДЯКУЮ!

Залиште коментар