Я їду до моря або “третьи сутки в пути” (частина друга)

Опубліковано 11.08.2010 у рубриці Крим, Мандри

Я їду до моря або “третьи сутки в пути” (частина друга)

Початок ТУТ

Прокинулись ми на сході сонця від голосів і шуму біля намету, виявилось, що це місцеві жителі прийшли на риболовлю, а ми в темноті поставили хатку на шляху їхнього слідування до Дніпра :)

Сніданок, не квапливі збори, перепаковування багажника, повернення в Херсон, душ… ще й 9 не було, а ми вже виїхали в сторону моря.

За приблизним планом їхали ми на мис Тарханкут, але було жарко і хотілось до моря… і тут Льоша побачив рятівну табличку “Берег моря 8 км”. Одноголосно вирішили – НАМ ТУДИ!

Так ми і потрапили в с.Портове (пункт В). Від Красноперекопська (пункт А) 95 км.
с.Портове

Море чисте, пісочок, хвильки, пляж прибраний, людей мало… словом, нам там сподобалось і Тарханкут автоматично відклався на наступний день.

Засмагали, бігали за літаючими парасольками, які періодично зривав вітер, плюскались в теплій воді і об’їдались фруктами. Коротше кажучи, насолоджувались морем :) медузка А які там красуні-медузи, я таких ще не бачила. Шапка в діаметрі 30-40 см. Фото знайшла в інтернеті, бо свотографувати їх не вдалось.

Ночувати надумали на пляжі, дуже вже хотілось заснути під шум прибою, хоча ціни на житло приємно дивують 30-40 грн з людини.

Єдиний мінус (для мене) дискотека на пляжі. Півночі лунало бумкання над палаткою, перебиваючи шум води. Але відпочити і відновити сили все ж вдалося. А ще я провела експеримент – помила волосся в солоній воді. І, скажу вам, успішно: шампунь піниться, і волосся виглядає пристойно, хоча й трошки жорсткувате.
с. Портове

Сніданок на пляжі.
сніданок на пляжі

Прийшов час збиратись в дорогу і їхати ДАЛІ

7 Коментарів

  1. море, пісочок, палаточка, вранішнє повітря з запахом моря, такі відчуття незабутні… красота, а дехто в цей час просиджував в душному місті))) молодці!!!

  2. ну, декому ми пропонували їхати з нами ;) а дехто втиг зїздити в травні і милиться в вересні. Гріх тобі нарікати ;)

  3. та хто ж нарікає? то я так, заздрю)))) а якби з вами поїхала, то хіба вже з роботи звільнятися, ну от хто, скажи мені, придумав таке дурне заняття?

  4. не знаю, але точно якась “редиска” :)

  5. та та, я така, зла і недобра)))

  6. краса яка!!і дуже цікаво описуєш події!Талантище!!якби не ти і твоя розповідь,я б на робочому місці заснула))А так зацікавлено вивчаю монітор))))

  7. дякую, дякую :) я тут просто зашарілась як вишенька від таких похвал :))

Залиште коментар