У пошуках Червоного каменя

Опубліковано 11.07.2010 у рубриці Карпати, Мандри

У пошуках Червоного каменя

Зібрались ми якось на матрасну вилазку до води. Пункт призначення: галявина біля річки Стрий (між Нижнім і Верхнім Синьовидним поворот направо). Але галявина була зайнята :( і прийшлось шукати іншу. Отак ми їхали їхали на всіх роздоріжжях повертали лівіше, аж поки дорога не закінчилась. Просто біля річки витоптали місця під намети і почали матраснічати. Всю суботу смажились на сонечку, дивились на поплавок і плювали сємкі. матрасники
Але такого відпочинку я довго витримати не можу і в неділю вирішила я скелі пошукати … колись ми з Марічкою їх вже шукали але Червоного каменя так і не знайшли.

Бажаючих шукати невідомо що невідомо де в таку спеку назбиралось не багато аж один Володя :) отак пішли ми вдвох по розвіданій напередодні дорозі…йшли йшли розминались з зустрічними машинками і роздумували, що якийсь тут дуже жвавий рух як для лісової дороги. Вернулись назад до роздоріжжя, там якраз стояв дядечко біля річки, якого ми про скелі і розпитали. Показав він нам дорогу на Червоний камінь і сказав, що є ще Комарницькі скелі, але вони в лісі і на словах важко пояснити як туди добратись. А ми дуже й не випитували.
роздоріжжя
На цьому роздоріжжі повернули лівіше, через річку.

Йшли дорогою час від часу перебрідаючи потічки (нарахувала 6 переходів) і вийшли до нафтової вишки.
нафтова вишка

Стали свідками не дуже приємної картини, як вужик поїдає жабку.
обід

На наступному роздоріжжі правіше на нову, добру дорогу для лісововзів і ще 20-30 хв пологого підйому, а коли дорога різко повернула ліворуч і почався спуск помітили в лісі зліва скелі і пішли роздивлятись чи дійсно вони червоні :)

червоний каміньчервоний камінь

червоний каміньчервоний камінь

червоний каміньчервоний камінь

Загалом час спуску до табору 1год 20хв.
По дорозі мало не наступила на маленьке зміюченязміючка

Залиште коментар