Tatonka

Опубліковано 16.11.2010 у рубриці Виробники

Tatonka

Марка TATONKA всесвітньо відома і вже більше 15-ти років займається виробництвом високоякісного туристичного спорядження. З моменту заснування Tatonka дотримується політики максимально можливої якості спорядження при доступній ціні.

Саме слово TATONKA в перекладі з мови індійців Сіу означає «Бізон». Бізон став символом продукції з дня заснування компанії. Бізон – це символ духу, священна тварина, що втілює свободу, силу і дику природу. Бізон втілює в собі ідею життя на природі і у згоді з нею.

Компанія «TATONKA» сімейний бізнес в другому поколінні. Головний офіс фірми розташований в містечку Daising (Німеччина, Баварія) недалеко від Мюнхена. У В’єтнамі побудовані власні фабрики фірми «TATONKA». На фабриках «TATONKA» виконуються замовлення інших відомих фірм. В даний час продукція фірми представлена більш ніж в 30 країнах світу.

Компанія TATONKA постійно покращує свої вироби і використовує останні технологічні досягнення і найсучасніші матеріали, щоб відповідати найвищим вимогам.

Асортимент спорядження різноманітний. Це десятки видів рюкзаків для альпінізму, туристичні рюкзаки і рюкзаки для велотуризму, різні сумки, чохли і гаманці, посуд з нержавіючої сталі і титанового сплаву, намети і тенти.

TATONKA - це нова категорія свободи, яка виникла із задуму розробників на власних виробничих потужностях. Продукція розробляється з акцентом на найважливішому: більше розумних функцій, менше надмірностей. Tatonka виготовляє до 80 нових виробів кожен сезон.

Офіційний сайт виробника: www.tatonka.com

Залиште коментар