Т – матеріали та тканини

Опубліковано 2.04.2011 у рубриці Вибір спорядження, Матеріали та тканини

Tactel

Виробник: DuPont.

Нейлон Tactel призначений для виготовлення спортивного одягу, що піддається найрізноманітнішим навантаженням. Нитки Tactel використовуються для виготовлення міцних надтонких тканин, що використовують у верхньому і спортивному одязі, а також в легкому і зручному одязі для лижників і альпіністів. У поєднанні з сучасними засобами обробки матеріалів тканини з волокон Tactel створюють широкий спектр ефектів в тканинах.

Teza

Міцний, недихаючий, непромокаючий матеріал, складається з тканинної основи і, нанесеного на неї ПВХ покриття. Оптимальний для виготовлення транспортних мішків і підсилювачів на сідниці, лікті, коліна.

Thermolite

Виробник: DuPont.

Синтетичний ізолюючий матеріал спеціально розроблений для використання як наповнювач в спальних мішках. (По аналогії з матеріалами Hollofil і Quallofil).

Варіанти:

Thermolite Extreme: три типи волокон (тонкі нитки, термічно-зв’язані нитки і об’ємні порожнини усередині волокна у вигляді спіралі). Така комбінація, за твердженням виробника, дає дивовижне поєднання тепла, легкості і стискання. Крім того, вона достатньо міцна і добре витримує машинне прання та сушку.

Thermolite Extra:
скручені спіраллю волокна, кожне з яких має по три отвори для кращої теплопровідності.

Thermolite Micro:
Супертонкі волокна – забезпечують хорошу теплоізоляцію в меншому об’ємі, в результаті матеріал стає компактнішим.

Thermolite Plus: Матеріал з двох типів волокон – дуже тонких + волокон з отвором. Матеріал дуже м’який і комфортний.

Thermolite Active: Максимальне тепло – при мінімальному об’ємі.

Thinsulate

Синтетичний утеплювач. Чим більше волокон утеплювача знаходиться в одиниці об’єму, тим більше повітря матеріал здатний утримувати. Утеплювач Thinsulate складається з унікальних мікроволокон, які в 50 – 70 разів тонші за людський волосок, їх діаметр від 2 до 10 мікрон. Волокна Thinsulate-у тонші за волокна поліестера (Poliester). Навколо кожного волокна – шар повітря. Він то і гріє Вас, уловлюючи тепло Вашого тіла. При цьому він чудово дихає, не набирає вологи і легко переться в домашніх умовах, не втрачаючи своїх властивостей.

Transactive

Мембрана змішаного типу. Гідрофільна зона не пропускає піт, бруд, косметику, тобто все те, що може засмітити пори. А мікрофорная зона пропускає пару і не пропускає воду. У інтернеті про неї згадується як про розробку фірми Vaude.

Triplepoint

Виробник: Lowealpine.

Мембранний матеріал комбінованого типу. Інтегрується безпосередньо в тканину, отже не може “відвалитися”.

– багатошарове керамічне покриття;
– волокна матеріалу-носія, вбудовані в мембрану;
– тонке (5-10 мікрон) покриття PU (поліуретанове);
– дуже маленькі (менше одного мікрона) керамічні вкраплення;
– тканина-носій;
– покриття, що захищає мембрану.

Фірма-виробник, стверджує, що крім унікальної технології, використаної при виготовленні самої мембрани, – унікальний спосіб її нанесення, при якому немає клейових з’єднань, відповідно в пазах не утворюються повітряні міхури, куди б могла затікати вода.

Залиште коментар