Полюбляю тебе, ВІДПУСТКА (Частина друга)

Опубліковано 7.09.2011 у рубриці Крим, Мандри

Полюбляю тебе, ВІДПУСТКА (Частина друга)

Початок ТУТ.

На привітних берегах Бєляусу ми провели три дні. І покидали його з думкою, що на зворотній дорозі обов’язково тут зависнем :)

 

 

 
Захід сонця на Бєляусі
Скромна вечеря.
тандырная лепёшечка
На вихідні вирішили поїхати в Севастополь. От в п’ятницю зранечку розпрощалися ми з насидженим місцем і вирушили в сторону Євпаторії. Роздивились карту та прикинули, що ночувати будем в районі с. Берегове і с. Піщане. Туди і поїхали.
с.Берегово
Море там було, м’яко кажучи, мутнувате. Все-таки глиняні пляжі – не найкраще місце для відпочинку. Навіть скупнутись бажання не виникло :(

Їдем далі. Починаються соснові лісочки, неподалік від моря, огороджені парканами, і гордо іменовані “Автокемпінг”. Одноголосно вирішуєм заночувати там, заодно і гамаки провітрити.
автокемпінг "У хана"
За 20 грн. з людини за добу надаються умови “віп-класу”: клапоть земельки (не дуже рівної) під стоянку, прісна вода в цистерні та 4 дерева обмотані чорною плівкою – туалет. Не дивно, що відпочиваючих тут не густо :)
сонце падає у море
Хоча, краєвиди варті того, щоб зупинитись тут на деньок.
автокемпінг
Вранці я рознадіялась, що море буде спокійніше і чистіше ніж напередодні, та не сталось так, як гадалось, скупнутись знову не вдалось.
спроба скупнутись
Продовжуєм нашу подорож. По плану – Севастополь, заїзд в гості до родини Володі. Там ми і добрались до душу та смачного домашнього обіду. Трошки відпочивши, вирушаєм гуляти по місту.
Севастополь
Більше ніде я не зустічала такої неймовірної кількості котів. На одній з площ біля набережної нарахувала їх 16.
Севастополь - місто котів
Вид на Севастопольську бухту.
Севастополь

Закінчується день. На завтра в нас великі плани, треба добряче відпочити… але про це в наступній частині.
захід сонця
Продовження

Залиште коментар