Pinguin

Опубліковано 11.01.2011 у рубриці Вибір спорядження, Виробники

Pinguin

Фірма Pinguin є однією з найстаріших чеських виробників спорядження для кемпінгу і туризму . Її історія сходить до 1989 року коли на чеському ринку з’являються перші вироби під цією маркою. З самого початку йшло виробництво тоді дуже успішних пухових спальних мішків і пухових курток , а роком пізніше фірма зайнялась розробкою легких двокорпусних наметів для туризму і альпінізму.

Приблизно два десятиліття асортимент продуктів бренду Pinguin значно розширився на виробництво спорядження для туризму, кемпінгу і на виробництво одягу. Завдяки своїй стабільній високій якості набув виняткову популярність в першу чергу широкий асортимент наметів, який включає в себе декілька класів і рівнів використання, починаючи від наметів конструйованих для екстремальних високогірних експедицій і закінчуючи сімейними наметами.

Дуже хороше положення для себе на ринку створили і спальні мішки Pinguin призначені як для звичайного повсякденного використання, так і для застосування в екстремальних умовах. Асортимент виробів доповнюють туристичні рюкзаки.

Фірма Pinguin все частіше веде свою лінію за допомогою безперервного розвитку асортименту мембранного одягу і одягу з матеріалу Softshell . Дуже вдалий був крок фірми при виборі функціонального японського матеріалу Gelanots з мембраною, яка завдяки своїй високій якості і технічним параметрам вже декілька років творить ядро виробничої програми водонепроникного і дихаючого одягу цього бренду. Продукти бренду Pinguin були використані і випробувані кількома високогірними експедиціями, у тому числі і до найвищих вершин світу. Висновки і пропозиції взялися до уваги при іновації і проектуванні нових моделей так, щоб надати користувачам якнайкращу функціональність, зручність і безпеку. Завдяки цьому вироби бренду Pinguin знайшли тисячі задоволених покупців і продаються в багатьох країнах Європи та за її межами .

Офіційний сайт компанії Pinguin – www.pinguincz.cz

Залиште коментар