Оригінальний підвісний намет

Опубліковано 29.04.2011 у рубриці Вибір спорядження, Намет

Оригінальний підвісний намет

Ночівля в лісі в наметі не обов’язково означає сон на холодній землі. Голандський любитель природи, а за сумісництвом скульптор і дизайнер, Дре Вадренаар (Dré Wapenaar) вирішив, що жучки-павуки не кращі представники природи і бути сусідами з ними не варто. Тому йому прийшла в голову ідея створити намет, який кріпився б до дерева. Кращої форми, ніж крапля Дре вигадувати не почав, і так народився намет Treetent.

Перш за все, дане творіння було покликане полегшити життя англійських активістів Road Alert Group, які боролися проти надмірного будівництва автодоріг, що проходять через нечисленні лісові масиви Англії. Активісти жили на деревах, поки продовжувалася їх боротьба. Treetent забезпечували для них комфорт «наземного» житла і одночасно захищали ліс від вирубки.

Намет кріпиться безпосередньо до стовбура дерева і є сталевою рамою, обернутою в брезент. Висота намету 4 метри, а діаметр 2,75 м. Усередині намету розташовується широка спальна платформа з твердої деревини з круглим матрацом. Місця вистачить для двох дорослих і двох дітей.
дячи вечір, мирно погойдуючись серед гілок дерев. Головне, що може зупинити від покупки намету (і зупиняє, тому як винахід датується 1998 роком) – його ціна. $50 000 не жарт. Мабуть, виробництво поштучне, тому так дорого.

9 Коментарів

  1. In some way inspiring… I didn’t know that treetents exist. Thanks for sharing!

Залиште коментар