Кудрявець, Лопата – одноденний похід

Опубліковано 22.06.2011 у рубриці Карпати, Мандри

Кудрявець, Лопата – одноденний похід

Нарешті зійшлись планети, знайшовся час та прийшло натхнення і я вирішила написати про одноденний похід, який відбувся 30 квітня. Учасники походу: Оля, Леся, Віктор та я.

Маршрут: с.Гребенів – г.Куднявець (1244м.) – г.Лопата (1211м) – м.Сколе. Як на мене, ідеально підійде для початківців.

Вся інформація, яку я знайшла по цьому напрямку – це опис Юрія Сітницького “На гору Кудрявець (1244 м)“. Спробую написати трішки детальніше.

Отже, їдемо електричкою до станції Гребенів. Потім йдемо дорогою в сторону с.Тухлі. Переходимо мостом річку Опір. Йдемо до вказівника “вул.Зелена”, одразу за ним бачимо маленький місток через потічок і щит “Гребенівське лісництво” це і є потрібний поворот. Йдемо стежкою вправо і вгору.
початок маршруту

Підйом пологий. Йдем повільно, нікуди непоспішаючи. Можна вдосталь насолодитись краєвидами і першими теплими променями сонечка. Часто робим привали і фотографуємся.
підйом на г. Кудрявець
На всіх роздоріжжях йдемо правіше. Згодом виходим до величезної вирубки.
вирубкаПеретинаєм добру грунтову дорогу, трішки піднімаємся прямо, а потім повертаємо правіше і хвилин за 5 виходим на галявину. Тут можна поповнити запаси води (джерело шукайте біля самотньої смереки на галявині).
джерело

Робимо привал, маленький перекус і вирішуєм йти навпростець, через ліс, згодом піднімаємся на хребет і натрапляєм на добру стежку, яка виводить нас на вершину.
на вершині

Вершина відкрита, дуже гарні краєвиди з усіх сторін. Не розумію, чому цей маршрут не популярний серед туристів. Мені там дуже сподобалось. Думаю, що ще не раз піднімусь на цю гору.
на вершині г. Кудрявця

На вершині затримались не на довго. Хмаринки, які ще годину тому здавались такими білими і пухнастими, перетворились на темні, грозові хмари і наступали на нас зі сторони Сколе.
привал

За 20 хвилин перебіглись на гору Лопата. Там ми надовго теж не затрималась, бо почав накрапати дрібненький дощик і гроза наближалась все ближче і ближче.
г. Лопата
Тож, почали спускатись в Сколе, від блискавок подальше. Невдовзі натрапили на облаштоване місце для стоянки з джерелом.
скоро обід
Там і влаштували обід. Продовжили спуск, коли вже добряче лив дощ, але позитивних вражень від походу він вже зіпсувати не міг.
спуск з г. Лопата

Залиште коментар