Кудрявець, Лопата – одноденний похід

Опубліковано 22.06.2011 у рубриці Карпати, Мандри

Кудрявець, Лопата – одноденний похід

Нарешті зійшлись планети, знайшовся час та прийшло натхнення і я вирішила написати про одноденний похід, який відбувся 30 квітня. Учасники походу: Оля, Леся, Віктор та я.

Маршрут: с.Гребенів – г.Куднявець (1244м.) – г.Лопата (1211м) – м.Сколе. Як на мене, ідеально підійде для початківців.

Вся інформація, яку я знайшла по цьому напрямку – це опис Юрія Сітницького “На гору Кудрявець (1244 м)“. Спробую написати трішки детальніше.

Отже, їдемо електричкою до станції Гребенів. Потім йдемо дорогою в сторону с.Тухлі. Переходимо мостом річку Опір. Йдемо до вказівника “вул.Зелена”, одразу за ним бачимо маленький місток через потічок і щит “Гребенівське лісництво” це і є потрібний поворот. Йдемо стежкою вправо і вгору.
DSCN4978 Кудрявець, Лопата   одноденний похід

Підйом пологий. Йдем повільно, нікуди непоспішаючи. Можна вдосталь насолодитись краєвидами і першими теплими променями сонечка. Часто робим привали і фотографуємся.
DSCN4994 Кудрявець, Лопата   одноденний похід
На всіх роздоріжжях йдемо правіше. Згодом виходим до величезної вирубки.
DSCN5063 Кудрявець, Лопата   одноденний похідПеретинаєм добру грунтову дорогу, трішки піднімаємся прямо, а потім повертаємо правіше і хвилин за 5 виходим на галявину. Тут можна поповнити запаси води (джерело шукайте біля самотньої смереки на галявині).
DSCN5097 Кудрявець, Лопата   одноденний похід

Робимо привал, маленький перекус і вирішуєм йти навпростець, через ліс, згодом піднімаємся на хребет і натрапляєм на добру стежку, яка виводить нас на вершину.
DSCN5149 Кудрявець, Лопата   одноденний похід

Вершина відкрита, дуже гарні краєвиди з усіх сторін. Не розумію, чому цей маршрут не популярний серед туристів. Мені там дуже сподобалось. Думаю, що ще не раз піднімусь на цю гору.
DSCN5174 Кудрявець, Лопата   одноденний похід

На вершині затримались не на довго. Хмаринки, які ще годину тому здавались такими білими і пухнастими, перетворились на темні, грозові хмари і наступали на нас зі сторони Сколе.
DSCN5182 Кудрявець, Лопата   одноденний похід

За 20 хвилин перебіглись на гору Лопата. Там ми надовго теж не затрималась, бо почав накрапати дрібненький дощик і гроза наближалась все ближче і ближче.
DSCN5211 Кудрявець, Лопата   одноденний похід
Тож, почали спускатись в Сколе, від блискавок подальше. Невдовзі натрапили на облаштоване місце для стоянки з джерелом.
DSCN5276 Кудрявець, Лопата   одноденний похід
Там і влаштували обід. Продовжили спуск, коли вже добряче лив дощ, але позитивних вражень від походу він вже зіпсувати не міг.
DSCN5298 Кудрявець, Лопата   одноденний похід

Залиште коментар