Hannah

Опубліковано 3.10.2010 у рубриці Виробники

Hannah

Фірма Hannah присутня на чеському ринку з 1991 року. У березні 1993 року, фірма була перетворена в товариство з обмеженою відповідальністю, а в 2000 році в акціонерну компанію під назву Hannah Czech a.s. За десять років роботи товари цієї фірми, які позначаються подвійною буквою “h”, придбали популярність у широкої маси покупців і завоювали стабільну позицію на Чеському ринку.

Hannah Czech a.s. завойовує все більше визнання і на іноземному ринку. В даний час вироби експортуються в різні Європейські країни, особливо до Словаччини, Угорщини, Польщі, Словенії, України, Росії і Балтійських країн. Контакти розширюються також і в західному напрямку, може зацікавити той факт, що ця фірма має покупців в Чилі, Канаді, США, Японії, Новій Зеландії і в деяких Африканських країнах.

Hannah - це традиційний виробник спортивного одягу і спорядження для активного відпочинку і повсякденного життя. Покупці мають можливість вибирати з величезної різноманітності товарів: починаючи з наметів і спальних мішків, а також різних видів спортивного одягу: пуховиків, курток для гірськолижників, і закінчуючи шапками і рукавичками.

Після успішно проведеного першого сезону, фірма вирішила значно розширити свою колекцію одягу, зроблену в стилі класичного сафарі і сучасного міського одягу для спорту і відпочинку під маркою Cavery, – зроблену Hannah. У подальші роки фірма планує продовжувати розширювати сферу товарів, для того, щоб представити повну колекцію серії Outdoor.

Офіційний сайт компанії: www.hannah.com.ua

Залиште коментар