Докладна інформація про спальник

Опубліковано 13.08.2009 у рубриці Вибір спорядження, Спальник

Докладна інформація про спальник

Анатомічний капюшон
Анатомічний капюшон із стягуванням спальників має додатковий об’єм, він надійно закриє голову з боків і добре зігріє Ваші віски і вуха. Великий об’єм надає капюшону “глибину”, так що лоб також буде в теплі. Стягування по краю капюшона не дозволить холодному повітрю проникнути всередину. У капюшоні спальників, призначених для зимових походів і експедицій, ушивається спеціальна бавовняна вставка. Вашій голові буде сухо, навіть якщо буде жарко.

Теплий комір спальника
Спеціальна пухова секція в районі шиї запобігає проникненню повітря всередину спальника. При розміщенні пуху в спальнику передбачена спеціальна секція в районі шиї. Вона збільшена в об’ємі, допоможе голові і шиї швидко зігрітися, а додаткове стягування по її краю не змінює форми спальника і не пропустить всередину холодне нічне повітря.

Закушування тканини блискавкою
Спеціальна захисна стрічка, підшита до блискавки зсередини, запобігає закушуванню тканини, пошкодженню блискавки і захисного покриття на тканині. Ви легко і без прикрих затримок відкриєте і закриєте спальник навіть у сутінках і тісноті наметі.

Захисний клапан блискавки
Захисний внутрішній клапан, що йде по всій довжині блискавки. Він наповнений утеплювачем і захищає від проникнення всередину холодного повітря через блискавку. Якщо Ви вирішили влаштувати ночівлю на відкритому повітрі, холодний нічний вітер не пробереться в спальник.

Фіксація замка блискавки
Якщо застебнути блискавку до верху, а потім закрити на застібку “велкро” спеціальну стрічку у капюшона, то замок блискавки виявиться зафіксованим і вночі випадково не розстібнеться.

Надійна кишеня
Спальник – це маленький будинок. І в нім, як в будь-якому затишному будинку, все повинно бути під рукою. Саме для цього передбачена зручна спеціальна внутрішня кишеня для документів і цінностей. Кишеня повинна застібатися на блискавку, яка не дасть вмісту розлетітися.

Права і ліва блискавки
Одному добре, а удвох тепліше. Права і ліва блискавки дозволяють зшивати між собою два спальники.

Захист кінців блискавки
Кінці блискавки захищені додатковим внутрішнім маленьким поперечним клапаном, щоб холодне повітря не могло проникати в ножну частину спальника.

Петельки для підвішування спальника
Спеціальні петельки в ножній частині допоможуть Вам розвісити спальник на просушування, закріпити його або просто зручно розмістити.

Температурний режим спальника
Температурний режим використання – один з основних параметрів, що характеризують спальники.
t ° Max – показує температуру, при якій навіть при розчіпленому спальнику можна прекрасно відпочити і чудово виспатися.
t ° Comfort – в цих умовах в спальнику буде тепло і комфортно.
t ° Extrem – при такій температурі залежно від Вашої чутливості до холоду і умов зовнішнього середовища необхідно використовувати додатковий одяг і килимки.

Залиште коментар