Cаmpus

Опубліковано 8.12.2010 у рубриці Виробники

Cаmpus

Марка CAMPUS – лідируюча польська марка товарів outdoor, якнайкраще співвідношення ціни і якості. Вона була заснована в 1997 році компанією EUROMARK POLSKA. Спочатку колекція включала намети, спальні мішки і рюкзаки. Дуже скоро CAMPUS став синонімом високоякісного і доступного за ціною спорядження, захопивши лідируючі позиції на ринку. Постійно розширювалася колекція, на ринку були представлені трекінгові черевики, одяг для туризму і гірських лиж, безліч аксесуарів, які з часом допомогли цій молодій марці стати однією з найвідоміших марок товарів outdoor.

У 2003 році CAMPUS представив на ринку безліч новинок, розрахованих на молодих і активних споживачів. Тепер, разом з класичним одягом і спорядженням для екстриму і туризму, колекції включають безліч товарів для відпочинку на природі і повсякденного використання, одяг для сноуборду і міста, серфінгу і гірського велосипеда, спеціальні жіночі серії. В даний час товари з маркою Cаmpus пропонуються покупцям України та Росії, також вельми успішно вони продаються в Польщі, Естонії, Латвії, Литві, Білорусії, Угорщині, Словаччині.

Спорядження цієї марки охоче використовується багатьма компаніями для організації активного відпочинку, прокату спорядження, призів на змаганнях. Сучасний дизайн, висока якість і доступні ціни – ось три кити, на яких засновано багаторічні успішний розвиток CAMPUS.

Офіційний сайт компанії Cаmpus – www.campus.com.pl

4,954 Коментарів

  1. You have described Campus as a perfect company with perfect outdoor & sport goods. Frankly speaking it is not true…

    Quality of Campus products has dramatically decreased several years ago. At present, the vast majority of Campus goods are made in China and therefore are very low quality.

    Nowadays, no-one treats present Campus as a reliable company in Poland.

Залиште коментар