Cаmpus

Опубліковано 8.12.2010 у рубриці Виробники

Cаmpus

Марка CAMPUS – лідируюча польська марка товарів outdoor, якнайкраще співвідношення ціни і якості. Вона була заснована в 1997 році компанією EUROMARK POLSKA. Спочатку колекція включала намети, спальні мішки і рюкзаки. Дуже скоро CAMPUS став синонімом високоякісного і доступного за ціною спорядження, захопивши лідируючі позиції на ринку. Постійно розширювалася колекція, на ринку були представлені трекінгові черевики, одяг для туризму і гірських лиж, безліч аксесуарів, які з часом допомогли цій молодій марці стати однією з найвідоміших марок товарів outdoor.

У 2003 році CAMPUS представив на ринку безліч новинок, розрахованих на молодих і активних споживачів. Тепер, разом з класичним одягом і спорядженням для екстриму і туризму, колекції включають безліч товарів для відпочинку на природі і повсякденного використання, одяг для сноуборду і міста, серфінгу і гірського велосипеда, спеціальні жіночі серії. В даний час товари з маркою Cаmpus пропонуються покупцям України та Росії, також вельми успішно вони продаються в Польщі, Естонії, Латвії, Литві, Білорусії, Угорщині, Словаччині.

Спорядження цієї марки охоче використовується багатьма компаніями для організації активного відпочинку, прокату спорядження, призів на змаганнях. Сучасний дизайн, висока якість і доступні ціни – ось три кити, на яких засновано багаторічні успішний розвиток CAMPUS.

Офіційний сайт компанії Cаmpus – www.campus.com.pl