Бєляус – місце, куди хочеться повертатись (Частина четверта)

Опубліковано 29.09.2011 у рубриці Крим, Мандри

Бєляус – місце, куди хочеться повертатись (Частина четверта)

Попередня частина ТУТ.

Залишилось 5 днів до закінчення відпустки. Один з них ми присвятили Севастополю, погуляли по місту, повалялись на пляжі. У вівторок з раннього ранечку вирушили назад на Бєляус. Правда трошки поблудили поки добрались – це тому, що я надто розслабилась і погано виконувала функції GPS :)

В останньому селі закупили продукти і улюблене кримське винце. Розпитали де розкопки городища Бєляус та вирушили їх оглядати.
Бєляус
Знайдено місто було не так і давно, в 1964 році. Тут були виявлені цікаві архітектурні споруди. Беляуська вежа – це першокласний пам’ятник античної фортифікації. Стіни вежі зведені з блоків місцевого вапняку-ракушника, ретельно обтесаного.
Городище Бєляус
На деяких блоках досі помітні вибиті грецькі букви. Це мітки каменетесів, що залишали на виробі одну або декілька букв свого імені.
розкопки міста Бєляус
Городище було останнім об’єктом, який ми планували відвідати протягом цієї відпустки. Тож з чистою совістю і відчуттям виконаного плану йдемо валятись на сонечку, плюскатись в морі, їсти та спати.
розслабляюсь
Оце ми вдало сходили до острівка цивілізації з романтичною назвою “Бухло”. Не подумайте, що ми так полюбляєм дині :) Просто їх роздавали безкоштовно і відмовитись було важко.
... на закупи
Була рибка…
рибка
… і нема рибки.
ням-ням
Вечірні купання.
море хвилюється
І шикарний захід сонця.
захід
Ех, як швидко пролетіли ці 4 безтурботні дні.
останній день на Бєляусі
Пора спаковувати речі і прощатись з морем до наступного року.
літо буде
Сумно, та тішить те, що ми знайшли місце, куди хочеться повертатись знову і знову…
Бєляус

бай-бай море :(

2 Коментарів

  1. Місце і справді чудесне, треба при нагоді навідатись туди. А взагалі хочу на моооооре!!!!!

Залиште коментар