Болдерфест в Ямельниці

Опубліковано 31.10.2010 у рубриці Карпати, Мандри, Фестивалі

Болдерфест в Ямельниці

30-31 жовтня поблизу с.Ямельниця відбувся болдерфест. Я людина дуже далека від болдерінгу та скелелазання і потрапила туди абсолютно випадково. Точніше Марічка збиралась їхати і обмовилась “Їдем з нами”, а мене ж довго просити не треба. Та і цікаво було подивитись що ж воно таке :)

“Болдерінг – це лазання по скелях висотою від 1 до 7-8 метрів. При цьому лазання стає дуже складним і перетворюється швидше на пошук технічних виходів. При заняттях болдерінгом не використовується страхувальна мотузка, все, що потрібно – це скельні туфлі і магнезія (навіть якщо руки у вас не пітніють), іноді може стати в нагоді каніфоль для просушування вологого рельєфу. Болдерінг дає скелелазам відчуття свободи, яке недоступне при лазанні по довгих маршрутах через необхідність користування мотузком, страхувальною системою і карабінами.

Крешпади (Crash pad) – це різновид переносних матів, які скелелази, що займаються, болдерінгом, завжди беруть з собою і кладуть їх в потенційно небезпечних місцях, крешпади були винайдені для зменшення ризику травми при зриві. На болдерінгових трасах наявність страхуючого дуже бажана, страхуючий в даному випадку – це людина, яка тримає витягнуті руки біля спини того, хто лізе (не торкаючись її при цьому) і у разі падіння допомагає вдало приземлитися.”

болдерінговий район  в ЯмельниціПісля святкування Хеловіну виїхати раніше не вдалося, а ми і не дуже поспішали. Прибули на місце вже під обід. По телефону нам намагались пояснити куди йти, але всі стежечки за традицією закінчувались і приходилось дертись через хащі.

Врешті-решт послали по нас гінця, і вже з його допомогою добрались ми до Марічки та Жені.

Ямельниця

Подивились як відбувається процес лазання. Мене абсолютно не потягнуло це повторити :) Тому розбрелись по інтересах: Марічка лазити, ми – обідати :) І стріляти

снайпери )

Чайна церемонія.
чайна церемонія

скелі

Просто гарна камінючка.
камінюка

Пора збиратись додому. Захід сонця.пора додому

Приємний день. Нові місця для відпочинку і релаксації. Вихідні не пропали даремно :)

Залиште коментар