Бойко фест 2009

Опубліковано 21.09.2009 у рубриці Мандри, Фестивалі

Бойко фест 2009

Іноді життя кидає об стінку так, що відкриваються очі … і єдине, що залишається – це перевернути його догори ногами…

Субота, 19 вересня… після третього дзвінка будильника я таки зробила над собою зусилля і сповзла з улюбленого диванчика… мене чекала ДОРОГА і проспати я не могла собі дозволити. Аби як поснідавши і вмившись холодною водою, оділась і попленталась на маршруточку. На диво швидко добралась до вокзалу, але Марічка мене переплюнула :) вона вже стояла в черзі до каси за квитками в Рожнятів.

Близько 11 ми вийшли з електрички Львів-Моршин на кінцевій станції.
DSC02759 1024x768 Бойко фест 2009 Погуляли по Моршину, водички попили і пересіли на дизель Стрий-Ів.Франківськ, ним доїхали до станції Рожнятів. На жаль, те що станція називається Рожнятів не значить, що вона в Рожнятові. Прийшлось бігти до траси і зупиняти попутки … на нас вже чекав бус, ми катастрофічно спізнювались. Та світ не без добрих людей :) досить швидко зупинився чорненький джип і підкинув нас до місця призначення. Мені навіть подумалось, що треба буде спробувати подорожувати автостопом :) Заскочили в авто і поїхали в Осмолоду фестивалити.

DSC02761 1024x768 Бойко фест 2009Приїхали якраз на початок, поки виступали народно-хороводні колективи і зірки місцевого розливу погуляли по ярмарку, прикупили смачнючої бринзи та медового квасу і пішли в гори шукати місцину для обіду.
DSC02767 768x1024 Бойко фест 2009
DSC02777 1024x768 Бойко фест 2009
DSC02788 1024x768 Бойко фест 2009
Підвісний мостик через річку Лімниця підійшов для цього якнайкраще: сиділи собі, нозями маталяли, смакували карпатськими делікатесами, любувались краєвидами … аж поки на горизонті не з’явився дядечко з рюкзачком – прийшлось звільнити йому дорогу. Дядечко виявився дуже приємним поляком на вигляд років так на 60, що ходив в одноденний похід на Грофу. Він склав нам компанію по дорозі в село, напоїв хербаткою і побалакав про вічне :) По-доброму йому позаздрила! Я, чесно кажучи, сумніваюсь, що в 60 в мене буде ще таке здоров’я, щоб гасати по горах… а дуже б хотілось.

Концертна програма мала початись о 19:00 :) але є вже така традиція в Україні концерти не починати вчасно. А традиції у нас святе. Концерт не вразив, та я на це особливо й не розраховувала. Хоча, віддати належне потрібно Гуцулу Хулігану (Василь Мельникович) його розвеселі коломийки значно покращили настрій публіці. І окрема подяка “Перкалабі”, що файно – то файно :) тут не відбереш.
DSC02826 1024x768 Бойко фест 2009
Шкода, що більшість публіки не сприймала, або й не розуміла їх творчості… можливо, фестиваль трошки не того формату. Після першої ж пісні цього гурту люди почали розбрідатись хто додому, хто дивитись на бойківську ватру…
DSC02824 768x1024 Бойко фест 2009

На жаль, і компанія, з якою ми приїхали, почала підзбируватись додому. Куди куди, а додому явно не хотілось :) пішли по Марічкиних знайомих, які приїхали з наметами, проситись на ночівлю. Місця в них не було :( на 2 намети там виявилось явно забагато бажаючих. Можливо, якби були стрінги ми могли б претендувати на кут в наметі

Збирається, значить блондинка в подорож:
– Так, стрінги взяла… Щоб ще такого хорошого взяти??? А! Стрінги!! А ще?? Ще стрінги..
Матір:
– Доню, ти б хоч намет взяла, га?
Блондинка:
– Мамо, будуть стрінги – буде і намет, і спальник, все буде…

… ми не такі завбачливі та і не блондинки… пішли шукати чим добратись після концерту в Рожнятів.

Знайшли однокласницю Марічки з хлопцем, які люб’язно погодились нас підвезти після концерту і з спокійною душею дослуховували виступ “Перкалаби”. Трошки заважали бойківські гарячі хлопці :) один ніяк не міг знайти точку опори і норовив повиснути на наших ніжних і тендітних плечах … прийшлось зловити дядька-міліційонера і перевісити хлопаку на його мужні плечі. Після цього випадку серйозно задумалась про якісь курси самозахисту :) не буде ж завжди поруч дядька-міліційонера.

Згідно програми фестивалю, ще мали виступати “Гайдамаки”, їх ми не діждали. Швидше за все вони просто не знали, що мають бути в Осмолоді :) в переліку їхніх концертів таким і не пахло :)

Та менше з тим, і без них відпочили на славу :) задоволення отримали – фестиваль вдався!!! Підійшов час їхати додому, але машинка відмовлялась заводитись :( водій швиденько зорієнтувався – знайшов друга, який шось в тому тямив, і той добру годину підбирав комбінацію проводів, щоб машина їхала і одночасно світились фари :) Важко сказати яким чудом ми доїхали цілими і неушкодженими, але близько 3 години ночі ми таки вляглись в теплі ліжечка.

Ранок наступного дня почався ближче до обіду :) організм відмовлявся працювати після випитої напередодні медовухи і буйних танців, а потрібно було швиденько приводити себе в норму – ввечері на нас чекав ще один концерт.
DSC02838 1024x768 Бойко фест 2009
Поснідали/пообідали, вмились, прогулялись по Рожнятові і поїхали в Брошнів-Осаду на продовження свята.

Концерт супер: вразив Фома (Мандри), мало я чула співаків, які б вживу звучали краще ніж в записі; Пікардійська терція (одна з моїх улюбених) як завжди на висоті, гурт “Гудімов” цікаво :) треба скачати, послухати; “Скай” ніби й файно, але не поперло.

Атмосфера на стадіоні досить таки пригнічена: більшість людей старшого віку (видно було, що вони не в захваті від року))) просто стояли, не видавали ніяких емоцій і поглядали скоса на підскакуючу молодь; багато батьків з малими втомленими дітьми на руках проштовхувались крізь натовп. Можливо, люди просто не звикли до таких заходів.
DSC02844 1024x768 Бойко фест 2009
Загалом враження класні! Варто було проїхатись, трошки відволіткись від буденного життя, і просто відпочити :)

Залиште коментар